Jak prodat svůj dům

30.11.99

Existuje tolik odměny k prodeji svůj vlastní dům. Můžete velmi snadno ušetřit $ 4,000., 8000 dolarů., Nebo dokonce 14.000 dolar. nebo prostě tím, že by museli platit provizi realitní kanceláře. Bohužel jen asi 20% majitelů domů pocit, že na výzvu prodávají své vlastní domy. Realitních kanceláří vám řekne, je to kvůli nedostatku znalostí nebo odborných znalostí. Vystřízlivění Skutečností je, že realitní kanceláře chtějí, abys zůstal němý, a ne se dozvědět, jak můžete velmi snadno prodat svůj vlastní domov. Vědí, že je to rozhodně něco, co majitelé domů mohou dělat, a oni nechtějí, abyste se být poučeni o tom, jak prodat svůj vlastní domov.

Některé z výhod, když se vydáte prodat svůj vlastní domov, jsou následující:

Ne makléřské poplatky, které mají být zaplaceny. Dostanete, aby veškeré výnosy. To je obrovská motivace a přínos prodat svůj vlastní dům.

Jste hlava honcho na starosti transakce. Můžete tak nemuseli klanět realitní kanceláře, zatímco on nebo ona diktuje na vás s podmínkami prodeje. Je to skvělý pocit vědět, že jste na starosti, a dostanete volat záběry, když budete prodávat svůj vlastní dům.

Jste schopni ukázat svůj domov častěji a v době, kdy jste nejpohodlnější a připraveni ukázat to. Realitních kanceláří rádi naplánovat předvádění vašeho domova, když mají pocit, jako by na základě své pohodlí není vaše. Řeknou vám k dispozici po celou dobu, a přesto diktovat, když se ukáže svůj dům na potenciální kupce. Když prodáváte svůj vlastní dům, dostanete se rozhodnout, kdy byste raději ukázat svůj dům namísto Realitní diktovat svůj rozvrh a dostupnost.

Nikdo nebude pracovat tvrději, než pro vás bude pracovat pro sebe. A zejména s ohledem na skutečnost, že když budete prodávat svůj vlastní dům, se vedení 100% z poplatku, a ne předáním realitní kanceláře.

Tam je to, co někdo může nazývat několik nevýhodu prodávat svůj vlastní dům. Nicméně, pokud budete mít čas, udělat si domácí práci a vzít to jednoduchý krok za krokem, měli byste si uvědomit, že stejně jako většina věcí v životě, prodej svůj vlastní dům není žádná velká věda. Můžete prodat svůj vlastní dům mnohem jednodušší, než si možná myslíte. Pojďme se podívat na některé z nejčastějších věcí, které by se mohli pokusit realitní kanceláře a přesvědčit vás, jsou překážky, když chcete prodat svůj vlastní dům. Musíte to udělat na vlastní pěst. Realitní kanceláře se bude snažit přesvědčit vás, to znamená, že jste sami a že máte velmi malou šanci najít kvalifikované kupce. Realita je taková, to prostě není pravda. Každý den se bezpočet lidí, kteří chtějí koupit domů buď žít, prodat nebo pronajmout nájemci. Většina z nich by raději jednat přímo s prodejcem, protože to obvykle znamená mnohem lepší řešení pro všechny zúčastněné, může být dosaženo.

Ty samozřejmě musí pokrýt vlastní náklady na reklamu, ale stále v dlouhodobém horizontu to bude znamenat mnohem méně peněz z vaší kapsy, pokud obsahují obrovské poplatek jakékoliv realitní kanceláře se chystá účtovat za to, co můžete samozřejmě udělat pro sebe. Můžete si najít několik míst, on-line k seznamu svůj domov a šířit slovo o vaší dostupných majetku. A protože stále více a více lidí přemístění a použití internetu k hledání domy ke koupi, to dělá pro perfektní zápas.

Realitních kanceláří vás přesvědčí, že všechny mocné MLS - Multiple Výpis Služba je něco, co jen oni mají přístup. Pravdou je, že přístup k ní taky. Můžete zkusit několik dalších metod výpis svůj majetek a pak, pokud nechcete dostat žádný zájem nebo nabídky v rozumném množství času, pak si výpis v MLS.

Realitních kanceláří vám řekne, že je snadné pod cenou nebo přes cenu vaší nemovitosti bez nich. A i když je pravda, dělat buď, faktem je, nemusíte realitní kanceláře, aby zjistili, co jiné srovnatelné domy ve vašem okolí stojí za to a to, co každý z nich prodal za. Můžete zkontrolovat s místními orgány, a to jednoduchou veřejných záznamů vyhledávání rychle najít tuto informaci.

Realitních kanceláří se bude snažit přesvědčit vás, že budou moci získat více peněz pro Vaši nemovitost. Myslím, že ano, protože pracují na procentuální podíl z celkové prodejní ceny. Skutečností je, že jakmile jste si je z rovnice, stále můžete odejít s mnohem více peněz, pak jste s největší pravděpodobností bude mít jejich použití.

Pamatujte si, že se dostanou plnou provizi, i když váš dům prodeje v první hodině to jde na trh nebo ještě méně. To může pracovat ve váš prospěch, stejně jako to může být v Theres a nemusíte je pro to, aby přednost vám.

Realitních kanceláří vám řekne každý okamžik vašeho času se bude ujídá snaží prodat svůj domov. To není pravděpodobné, že pokud budete mít několik jednoduchých kroků s cílem rozšířit povědomí a aby se vaše komunikační kanály otevřené.

Realitních kanceláří bude mít si myslíte, že zdravý rozum nefunguje, pokud budete prodávat svůj vlastní dům. Je to pravda. Realitních kanceláří se bude snažit přesvědčit vás, že protože je to váš dům, a máte citové pouto k ní, že budete nějakým způsobem přijít o všechny zdravý rozum, pokud jde o jakékoli jednání s kupujícím. Myslíte si, že bude neznalý jen proto, že jste prodávat svůj vlastní dům?

Chcete-li být nejúspěšnější při prodeji svůj vlastní dům, musíte být aktivní v prodeji nebo v jiných slovech, vědět, co se děje s prodejem vašeho domova. Níže najdete několik velmi užitečných tipů při stanovené prodat svůj vlastní dům. Tyto tipy jsou pomohl bezpočtu majitelé domů rozloučit navždy realitní kanceláře a objevit jednou provždy, jak prodat svůj vlastní dům.

Zde je několik užitečných tipů, jak prodat svůj vlastní dům ... Nepoužívejte zkratkou na přípravu váš dům prodat. Do vašeho výzkumu. Klepněte na banner v horní části této stránky Podrobné informace o tom, jak prodat svůj vlastní dům na elegantní a jednoduchý způsob.

Buďte si vědomi případných právních problémů zveřejnění ve vaší oblasti. Tím bude zajištěno, jste plně chráněna ze všech kupujících. Věci, jako je papírování a dalších položek by měly být pečlivě prozkoumány. Opět to není žádná velká věda. Můžete snadno získat informace, které potřebujete, aby se v souladu s vaší oblasti.

Zjistěte, jak udělat váš dům vyniknout. Existují dokonce i několik skvělých ukazuje v televizi, které se specializují v tom divákovi absolutně nejlepší způsoby, jak se dostat dům připraven k prodeji a jak velet nejvyšší požadovanou cenu a dostat ji! Zkontrolujte, zda vaše místní výpisy pro výstavné časy a kanál.

Dávejte pozor, abyste diskriminovat. Je to nelegální a může vám v horké vodě. Použijte svůj zdravý rozum na tohle a zvážit všechny potenciální kupce, založené na jednu věc ... pokud jsou kvalifikovaní a mohou si dovolit koupit svůj dům!

Hodně štěstí, teď tam jít a prodat svůj vlastní dům!

Vyhledávaná témata:

  • Pronájem bytu
  • Tipy
  • Ubytování
  • Bydlení

Partneři: