Jak vytvořit svůj vlastní Ptačí dům

13.08.13

Ptačí dům výroba je opravdu snadné, pokud milujete to, co děláte. Je to také účinný způsob, jak váš dům - stejně jako vy - pocit, veselý a světlý ráno. Věřte tomu nebo ne, nic nepřekoná mít ptáků mimo svých domovů. Níže jsou uvedeny tipy a rady, aby se sen pták dům, který si vždycky představoval budete mít. K dispozici jsou také způsoby a metody vhodně zřízení domy ptáka.

První věcí, první, bod ptačích domů je, aby u ptáků. Přilákat je však jen polovina příběhu, je to, aby jim vrátit tolik, kolik jen mohl, to je výzva. Doufejme, že následující pokyny fungovat.

Mít střechu, která se sklápí

Poskytování střechou, která je zavěšené po stranách je efektivní způsob, jak pro vás, aby dům čištění mnohem jednodušší, zejména v průběhu jara. Jarní úklid v průběhu prvních březnových týdnech je to dobrý nápad. Pokud je to možné, použijte závěsy, které jsou rez důkaz. Pamatujte si, že zvířata, jako jsou mývalové jsou schopni otevřít oko a hák.

Umístěte vhodnou ventilaci

Vyvrtejte čtyři odvodňovací otvory o rozměrech asi čtvrtina palce na spodní straně každého ptáka domu. Také přidejte dvě osmá pět otvorů ventilace na vrcholu každého domu boku.

Umístěte střechu

Poskytnout pták dům střechu, která má alespoň přesah dvou palců vpředu pták domu v zájmu ochrany díry vchod před deštěm, který je poháněn větrem, jakož i zajistit, aby zvířata jako kočky od dosažení uvnitř. Také by se strany pták dům uzavřen směrem k podlaze, aby udržet déšť s prosakovat dovnitř hnízda pták dům.

Zkuste vybrání ptačí patře domu o jednu čtvrtinu palce zdola pták domu, aby se zabránilo z hnití jako způsobené vlhkostí.

Ptačí dům hřady

Věřte tomu nebo ne, dávat bidýlka na ptačí domu je ne-ne. Ptáci, které se ocení, a to okouna jsou špačci a vrabci. Pro ptačích domů písně ptáků, udržovat otvory vchodu asi centimetr a tři osmičky palce malé, aby byl zachován vrabci a špačků ven. Samozřejmě, že výjimku tvoří fialové Martins.

Jak by měly být rozmístěny ptačí domky?

Pokud existují jiné ptačí domky nebo krabice v blízkosti, a proto by měly být rozmístěny vhodně asi dvacet pět stop daleko od sebe. Domy pro bluebirds mezitím vyžadovat asi 300 stop. Prostor je důležité, aby bylo možné snížit případné konflikty. Dalším důvodem je to, že spousta ptáků jsou vlastně územní a tak chrání oblast kolem ptačího hnízda je důležitý. Výjimkou z tohoto pravidla jsou mergansers, dřevěné kachny a Goldeneye. Uvedení jejich pták domy blízko sebe je v pořádku.

Purple Martins zatím dávají přednost životu v ptačími koloniemi a tak domy bytové pták je jejich konkrétní preference a ne jednotlivé rodinné domy ptáků.

Jaký druh materiálu je nejlepší pro ptačí domy?

Nejlepší je použít dřevo. Pokud je to možné, vyhněte se dřevo, které je ošetřené tlakem, protože když mokrý, to vylučuje výpary, které jedy ptáků. Použití konzervačních prostředků, jako je barvení nebo barvy by mohly být použity na krabici je venku, zejména zad. Použití chemické konzervační kreosot rovněž třeba se vyvarovat.

Snažte se používat kartony mléka, můžete konzervách, kov. Tyto materiály se mohou přehřát a zničit ptačích vajec, jakož i ptačí mláďata. Výjimkou jsou však komerční martin domy hliníkové ptáků.

Buďte opatrní s nezvanými hosty, jako jsou myši, vosy, včely nebo veverky. Poté, co našel, odstranit co nejdříve. Buďte opatrní, i když, jak tato zvířata mohou bodnout i ublížit.

Všichni ve všech, takže pták domů není jen zatloukání a vkládání jednoho materiálu do druhého. To vyžaduje jak delikátní a péči, vytvoření skutečného dům nebo místnost pro lidské bytosti.

Vyhledávaná témata:

  • Pronájem bytu
  • Tipy
  • Ubytování
  • Bydlení

Partneři: