Je zdarma domácí obchodní příležitost opravdu zdarma?

14.08.13

Je to opravdu zdarma domácí obchodní příležitost? Mohu vydělat peníze bez placení vůbec něco? - To jsou asi nejčastěji se opakující dotazy vznesené lidí, kteří doufají, že najdou způsob, jak vydělat peníze on-line doma. Lidé, kteří vidí reklamu pro volný domácí obchodní příležitost, chcete mít jistotu, že "free" znamená, že se nikdy stát jim penny spuštění své domácí podnikání a že se mohou snadno vydělat peníze doma, on-line bez nutnosti investovat nic. Divím se, že by se dokonce začít věřit, taková věc by to bylo možné.

Když se mě lidé ptají "Je to opravdu zdarma?" typ otázky, dávám jim upřímnou odpověď. Odpověď na obě otázky je obvykle "ano, ale ..." a mají tendenci být zklamaný a mají pocit, že jsem byl podveden a že inzerenti lhal, když nabídl zdarma domácí obchodní příležitost. Je pravda, že bohatství může být vyrobený z volného domácí podnikání na internetu, a to může být snadné, jak vydělat peníze on-line doma, ale to není celá odpověď.

Jsem zcela proti humbuk, ale nemyslím si, že všichni Internetová reklama je zavádějící, protože lidé často tvrdí. Pokud se domníváte, že průměrný internetová reklama, jeho znění není o nic horší než standard "až 50% z ceny" tvrdí bereme jako samozřejmost v offline reklamy. Víme, že jen několik vybraných položek bude skutečně snížena o 50% a my necítíme vůbec podváděl pokud najdeme dohodu s jen 20% z její ceny obvyklé. Problém je, že lidé vidí věci jinak, jsou-li hledat na internetu způsoby, jak vydělat peníze on-line doma, jejich očekávání jsou mnohem vyšší, oni jsou více ochotni věřit nepravděpodobné tvrzení a jejich zklamání je proto rychlá a pociťovala ..

Pokud jste se pokusili říct samí lidé, kteří by mohli vydělat peníze doma s offline podnikání, aniž by vznikly jakékoli náklady, by se smát vás z hlediště. Nicméně Internet je zvláštní prostředí a lidé potřebují, aby se aklimatizovat, než budou moci rozpoznat legitimní způsob, jak vydělat peníze on-line doma, a pochopit, co je "free" v souvislosti s volným domácí obchodní příležitost. Po jen malé množství zkušeností, lidé uvědomí si, že domácí obchodní příležitost, je to bude stát jim peníze tak či onak, pokud chtějí vidět zisk hromadění v každém značnou míru. Ti, kteří vytrvali také nakonec si uvědomit, že náklady na provoz zdarma domácí podnikání na internetu je mnohem nižší než náklady na provoz v režimu offline podnikání.

Pojďme se vážně uvažovat o zahájení podnikání. Za prvé, jak se o offline podnikání. Předpokládejme, že se rozhodnete, že chcete otevřít obchod a prodávat šaty. Než začnete vidět žádný zisk vůbec, budete muset zaplatit za prostory (nájemné a daně), služby (palivo, voda, telefon), skladem, pojištění a reklamy. Pokud se chystáte pokračovat s aktuálním zaměstnání a zároveň si vybudovat nový podnik, budete také muset najít zaměstnance a přidat mzdy do svého seznamu výdajů.

Nyní se pojďme přemýšlet o svém volném domácí obchodní příležitost na internetu. Musíte rozpočtu na produkt (ekvivalent populace šatů), webové stránky (ekvivalent obchodů prostor) a reklamy. Seznam je kratší a teď Internet domácí obchodní příležitost vypadá jako mnohem lepší řešení ve srovnání. Výrobky lze získat buď zdarma nebo za malou cenu, náklady na webové stránky, je malá změna ve srovnání s náklady na prostor, bude to domácí podnikání, takže nebudete vynakládat žádné další poplatky za služby či pojištění . Internet doma based business může být nastavena na spuštění 24/7 se jen pár hodin práce za den, takže můžete pokračovat, jak vydělat peníze na Váš zaměstnání, aniž byste museli utratit nic na mzdy pracovníků. To jen opustí náklady na reklamu.

Reklama zdarma domácí podnikání je věc, která bude trvat do největší část svého rozpočtu. Pokud byste otevírali svůj první obchod s omezeným rozpočtem, nebudete moci dovolit velké prostory v hlavní části nejrušnější obchodní čtvrti, kde byste mít prospěch z předávání obchodu. Museli byste se spokojit s menší postranní ulice na bázi obchod, a aby zákazníci vědomi svého podnikání, měli byste inzerovat. S cílem získat stálý proud návštěvníků na vašem obchodě, budete muset inzerovat důsledně a nepřetržitě. Budete muset umístit své reklamy, kde se můžete dostat váš cílový trh a budete muset ujistěte se, že vaše reklamy osloví vaše potenciální zákazníky, a tak by měly být připraveny udělat odbočku z hlavní ulice se podívat na své produkty.

Internet funguje stejným způsobem. Nikdo nebude vědět o vašem novém volném domácí podnikání, pokud jim řeknete. Můžete mít nejlepší webové stránky v celé slovo, ale pokud nechcete inzerovat, bylo by to jako udržet váš obchod zamčené dveře, žaluzie uzavřena a zhasne. Bez návštěvníků znamená žádné potenciální prodej a že nevyhnutelně znamená žádný zisk. Nemáte žádné inzerovat, jednoduché. Existuje mnoho bezplatná inzerce zdroje dostupné on-line na vaše domácí podnikání, ale musíte být selektivní, ačkoli tam jsou některé velmi dobré zdroje, bezplatná inzerce, výsledků, které mají být získány z volných společnosti nejsou vždy tak dobré, jako placenou reklamu. Dalším faktorem ke zvážení je, že pomocí volných reklamních prostředků může trvat hodně času a musíte umístit hodnotu na době a rozhodnout, jak to může být vynaložena na nejlepší efekt.

Zdarma domácí obchodní příležitost, to zní jako ideální věc pro mnoho lidí, kteří hledají způsoby, jak vydělat peníze doma na internetu, ale nejsou ochotny nebo schopny utratit nějaké peníze na to. Mnoho lidí skok do prvního volného domácí obchodní příležitost vidí reklamy a stejně tak rychle vzdát, když zjistí, že je třeba investovat čas a peníze, aby peníze doma on-line s internetovým domácí podnikání. Pokud tito lidé by si věci přes, oni by si uvědomit, že spuštění online domácí podnikání je mnohem méně nákladné než zahájením offline podnikání a fáze se dostane do zisku může přijít velmi brzy. I když bez domova podnikání není zcela svobodně používat, se svým vlastním šéfem spíše než někdo jiný zaměstnanec je k nezaplacení.

Vyhledávaná témata:

  • Pronájem bytu
  • Tipy
  • Ubytování
  • Bydlení

Partneři: