Udržujte práci a domácí Samostatné ve vaší práci doma podnikání

20.08.13

Práce z domova se zdá lákavá pro mnoho lidí, ale věděl, jak si udržet práci a doma samostatný, může být větší výzvou pro některé jednotlivce. Nyní, mnoho lidí začít pracovat doma podnikání většinou proto, že chtějí flexibilitu ve svých plánech. Nicméně, někteří lidé ztratí v vášní pro svou novou práci a zapomenout, že mít život taky. Ostatní lidé si nemyslím, že dělají dobrou práci, pokud pracují 18 hodin denně. Bez ohledu na to, jaké jsou vaše filozofie je, že je důležité, abyste se naučili udržet práci a doma zůstaly samostatné.

Takže jaké jsou některé způsoby, které vám pomohou udržet práci doma oddělené? Za prvé, měli byste omezit svou práci na činnosti obchodních domů na jedné pracovní místnosti nebo prostoru. Tím, že vaše práce pouze na jednom pokoji, můžete si zavřel dveře, a ne na to podívat. Pokud nemáte další místnost, která je v pořádku, můžete si obrazovku nebo jiný způsob, jak dát svou práci pryč, když jste udělal za den.

Také můžete zvážit získání samostatný řádek pro domácí proti práci. Musíte se ujistit, že nezvedá telefon pro domácí a najít pracovní hovor na lince. Tím, že jednotlivé formy komunikace se ujistit, že budete mít práci a doma zůstaly samostatné. Proměňte svůj domov záznamníku, když jste v práci, protože je třeba nadále zaměřena na práci doma podnikání a zapněte váš pracovní stroj na konci pracovního dne.

Stanovit jasný plán nebo rutinní, takže je snazší udržet práci a doma zůstaly samostatné. To je místo, kde má své vlastní práce doma podnikání je skvělé, protože váš plán nemusí být tradiční. Je to prostě musí fungovat tak, že vaše práce je čas na práci a váš domov čas může být věnován k domovu.

Dalším skvělým způsobem, aby se ujistil, budete mít práci a domov oddělený je minimalizovat rušivé ve vašem pracovním prostoru. To také znamená, že pomocí řízení času, aby se ujistil, že používáte většinu času, který máte. Tím, zvýšení produktivity, budete moci cítit pohodlně opustit svou práci ve vašem pracovním prostoru, strávit nějaký kvalitní čas doma.

Vyhledávaná témata:

  • Pronájem bytu
  • Tipy
  • Ubytování
  • Bydlení

Partneři: