Zabezpečení pro domácnosti - bránit svůj domov a majetek před vetřelci!

08.08.13

Se všemi důraz v posledních několika letech v oblasti vnitřní bezpečnosti, mnoho lidí přehlíží význam zabezpečení domácnosti. I když to nemusí udělat první příběh ve zprávách, pokud je váš dům vyloupen, chrání váš domov se brzy stal nejdůležitějším tématem ve vašem světě.

Fakta

Neexistuje žádný důvod, proč čekat, až se to stane vám. Podle amerického výboru statistik spravedlnosti, asi 75% všech trestných činů ve Spojených státech je majetková kriminalita. V roce 2003 bylo 14 milionů krádeže majetku. V 83% těchto zločinů se zloději skutečně vstoupil do domu nebo jiné budovy ukrást majetek.

Podle jednotných FBI zprávy o trestné činnosti, obytných vloupání v roce 2003 v průměru 1.600 amerických dolarů v hotovosti majetku nebo ztrátu za incident. To nezahrnuje opravy zámků, dveře, okna, a další ničení. Jste ochotni dát 1600 dolarů (nemluvě o bezpečnost vašeho domova a bezpečnost své rodiny) na zloděje?

To se může stát komukoliv. Ať už žijete v městské, příměstské nebo venkovské oblasti, jste terčem zlodějů. Co budete dělat?

K možnosti

Nikdy nepodceňujte vynalézavost vetřelce. Jednoduše zamykání vaše dveře a okna nestačí. Pokud můžete vymyslet způsob, jak se dostat do svého domova, určitě někdo, kdo dělá zločin na živobytí bude moci stejně.

Měli byste také neměli přeceňovat vynalézavost sousedů. Okolí hodinky jsou v pořádku, ale kolik z vašich sousedů strávit každou hodinu nejste doma sledovat svůj dům? Jak by hej rozlišit nábytek dodávky a loupeže? Můžeš mi říct pouhým pohledem, když někdo je prostě chůzi na cvičení nebo bednění domy pro případné vloupání? Dokonce i domy méně než kilometr od policejní stanice jsou snadno okraden.

Existuje více efektivních možností, které zabrání vniknutí a aby váš domov v bezpečí.

Domů Alarmy

Jednoduchý hlasitý hluk neodradí zločinec. Vaši sousedé budou pravděpodobně zase své televizory, aby přehlušil zvuk. Baterie a dokonce i elektricky ovládané zvukové alarmy jsou snadno zmařena zločinci.

Pokud se chystáte použít domácí alarm, měli byste použít monitorované soustavy. Pokud se rozhodnete mezi sledované systémy domácího alarm, je obecně tři možnosti - Do-It-Yourself systém, národní monitorovací systém a místní domácí bezpečnostní systém společnosti.

Do-It-Yourself montážní systémy jsou zdaleka nejlevnější. Budete potřebovat trochu technické know-how, a musíte vědět, jak vetřelec vstoupí. Když si koupíte vlastní vybavení, máte výběr firem k monitorování systému. Některé systémy umožňují program, další čísla se říkalo, když se spustí alarm, který není tak užitečné, jak si myslíte. V době, kdy vy nebo soused je schopen reagovat a volat policii, je váš zloděj většinou dávno pryč. Je to nejlepší se držet s profesionály.

Národní alarm systém monitorování služby (jako ADT nebo Brinks) jsou nejoblíbenější. Časté stížnosti zákazníků jsou přijímána výhodu při instalaci. Národní společnosti, smlouva instalace pomocí nezávislých prodejců. Mnoho ADT a Brinks zákazníci hlášeny pobuřující citace, které mají jednat s instalačním a inzeroval speciály bytí bezcenné. Mezi další problémy patří sledování chyb a pomalé reakční čas. Při spuštění alarmu, společnost volá určit, zda alarm šel náhodou (velká většina spouští domácí alarm jsou nehody podle majitelů domů). Nemohou-li se vám na telefonu, budou pak volat příslušné úřady. Nespokojení zákazníci hlášeny žádné volání na všech nebo velmi zpožděné volání. Tyto společnosti také
vyžadovat, abyste se s nimi smlouvu na určitou dobu, zpravidla 2 - 3 roky, i když nejste spokojeni s jejich služeb.

Místní systémy monitorování alarmů jsou obvykle levnější s vyšší úrovní spokojenosti zákazníků. Místní společnost bude mít méně zákazníků, takže jsou pro ně důležité. Získáte levnější, ale zcela efektivní instalaci skutečné zástupce firmy. Protože tyto společnosti jen zřídka vyžadují dlouhodobé smlouvy, budete mít větší volnost při sledování změn společnosti. S tímto vědomím, bude obvykle účtovat méně za měsíc a dát tam větší úsilí, aby vaše podnikání.

Každý domácí alarm systém je dodáván s užitečným cedule označující, že váš domov je chráněn poplašným systémem. To, sám, je forma prevence, zloděj je více pravděpodobné, že hit dům bez poplašným systémem. Poplašné systémy jsou také skvělé pro požárech a jiných mimořádných. Obvykle jako přidanou funkci, můžete připojit hlásičů kouře až do monitorovacího systému. Pokud kouřový alarm zhasne, je informován hasiči. To je výhodné zejména v noci, nebo pokud si nechat zvířata doma během dne. Panic tlačítka jsou dobré, pokud jste náhodou být doma při vloupání nebo máte lékařskou pomoc. Měli byste také mít přestávku na vaše majitel domu nebo nájemce pojištění, když máte nainstalovaný systém. Monitorované systémy domácí alarm určitě stojí za investici, ale neměli byste zastavit.

Dům sedící

I když budete mít poplašný systém, dům sedící jsou neocenitelné. Máte-li opustit svůj domov jet na dovolenou, nejlepší obranou je mít skutečné lidi ve vaší domácnosti. Většina vloupání ve Spojených státech se stalo během dne, zatímco lidé jsou v práci. Zločinci budou mít nejjednodušší. Pokud jsou lidé v jejich cílené doma, budou se dál do domu, který se zobrazí prázdná. Problém s tradičními službami domu sedí je, že prostě dělat jeden nebo dva výlety do vašeho domova denně sbírat mailu, otevřete záclony, vodních rostlin a shodit zločince. To stále zůstává přibližně 23 hodin v den, že váš domov je náchylnější k narušení nebo požáry.

Nejlepší dům sedí možnost je, že lidé žijící ve vaší domácnosti. Pokud máte přítele nebo člena rodiny, pobyt u vás doma na plný úvazek po celé délce dovolené, budete starat méně o vloupání, požárů, a další problémy, jako je návrat do zaplavených domů kvůli zlomené ohřívač vody.

Mít dům hlídání také snižuje na dobu přípravy a nákladů před vaší dovolenou. Nebudete mít vaše pošta přestal (vše zločinec musí udělat, je sledovat vaše poštovní nosič přeskočit svůj dům předpokládat, že jste na dovolené), kupovat a zapálí úvazek, nebo dokonce palubě psa.

Ještě nemáte přítele nebo člena rodiny, který může zůstat u vás doma? K dispozici jsou služby k dispozici, které se hodí k lidem a žít v domě uvítáte. Je to, jako by někdo pronájem svého domu, když jste na dovolené, jen obecně neplatí zapůjčit. Zaplatí nástroje, posekat trávník, postarat se o své pošty, domácí zvířata a domácí, když jste pryč. Budou informovat o jakýchkoliv problémů. Služby pomůže s obrazovkou kandidáty a najít perfektní osobu, pár, nebo rodinu ochoten postarat se o vašeho domova.

Řešení

Úplně nejlepší prevencí můžete realizovat je kombinací 24-hodinové sledování domácí alarm a dům sitter, pokud se chystáte být pryč delší dobu. Nenechte se statistika. Začít chránit váš domov ještě dnes!

Vyhledávaná témata:

  • Pronájem bytu
  • Tipy
  • Ubytování
  • Bydlení

Partneři: